LEGO NEXO Knights Pojazd Zła Jestro 70316 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Pojazd Zła Jestro 70316

Dodaj do listy życzeń

5702015573870

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Lance Richmond ma do wygrania wielką bitwę! Wskakuj na grzbiet odrzutowego wierzchowca, by pokonać wielkiego Sparkksa! Odszukaj Jestro, który ukrywa się w swym Złomobilu. Uważaj, żeby nie wpaść w pułapkę, bo wylądujesz w więzieniu! Spróbuj zwędzić Jestro sprzed nosa księgę potworów. Jeśli ci się uda, nie będzie mógł stworzyć swojej straszliwej armi...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015573870
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Lance Richmond ma do wygrania wielką bitwę! Wskakuj na grzbiet odrzutowego wierzchowca, by pokonać wielkiego Sparkksa! Odszukaj Jestro, który ukrywa się w swym Złomobilu. Uważaj, żeby nie wpaść w pułapkę, bo wylądujesz w więzieniu! Spróbuj zwędzić Jestro sprzed nosa księgę potworów. Jeśli ci się uda, nie będzie mógł stworzyć swojej straszliwej armii! W zestawie 3 skanowalne tarcze mocy NEXO: Klonowanie, Potęga i Morski smok.
Zestaw zawiera 2 minifigurki: Lance Richmond i Jestro. Złomobil Jestro ma 2 przezroczyste katapulty, ruchomy kokpit i szczęki, areszt, skrzynię magazynową i przyłączanego potwora Sparkksa. W zestawie broń: magiczna laska Jestro, lanca NEXO Lance`a oraz kosa Sparkksa, oraz 2 hełmy i czapka Jestro.
Pchnij pojazd do przodu, a jego szczęki będą się otwierać i zamykać. Katapulta wyrzuca lawowe kamienie. Czy uda ci się trafić Aarona Foxa? Odłącz Sparkksa od pojazdui skieruj do walki z Lancem Richmondem. Ruchomy kokpit Złomobilu sprawia, że Jestro może się poruszać w górę i w dół. Ukryj księgę potworów w skrzyni ze skarbami.
Wymiary:
Złomobil: ok. 25 cm wysokości, 26 cm długości i 17 cm szerokości.
Sparkks (do złożenia) ma ok. 10 cm wysokości.
Odrzutowy wierzchowiec ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 3 mocy NEXO (Klonowanie, Potęga i Morski smok), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
Klocki LEGO Nexo Knights 70316 Pozad Zła Jestro to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.
W zestawie:
658 klocków
2 minifigurki
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii