LEGO NEXO Knights Technorycerz Flama 70339 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Technorycerz Flama 70339

Dodaj do listy życzeń

5702015594486

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Młot niepokonanego Flamy wprawi wroga w przerażenie!
Gdy ten narwany potwór zamachnie się wspaniałym młotem płomienistego zniszczenia, nic go nie powstrzyma! Później wali nim w ziemię i tworzy wokół przeciwnika krąg płomieni. Niepokonany Flama zna też masę różnych sztuczek i potrafi urządzić wrogom niezłą kąpiel z użyciem miotacza mazi i lodowat...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594486
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Młot niepokonanego Flamy wprawi wroga w przerażenie!
Gdy ten narwany potwór zamachnie się wspaniałym młotem płomienistego zniszczenia, nic go nie powstrzyma! Później wali nim w ziemię i tworzy wokół przeciwnika krąg płomieni. Niepokonany Flama zna też masę różnych sztuczek i potrafi urządzić wrogom niezłą kąpiel z użyciem miotacza mazi i lodowatej wody. Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć przeciwników w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Płomieniste zniszczenie, Atak śluzu i Lodowy smok.
W zestawie minifigurka niepokonanego Flamy. Zestaw pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. W zestawie broń: miecz, młot, miotacz mazi i wirujący lodowy dysk. Dostępne dodatkowe akcesoria to tarcza, 3 dodatkowe klocki mazi do miotacza i stojak prezentacyjny. Pokrętło włącza funkcję machania młotem. Miotacz klocków pozwala wystrzelić w powietrze mazią.
Wysokość ok. 7 cm.
Nowość w czerwcu 2016 r.
Klocki LEGO Nexo Knights 70339 Technorycerz Flama to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
67 klocków
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii