LEGO City Wulkan - baza badaczy wulkanów 60124 Zobacz większe

LEGO City Wulkan - baza badaczy wulkanów 60124

Dodaj do listy życzeń

5702015594851

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Pomóż naukowcom i badaczom odkrywać nowe fakty o wulkanach! Wyszukaj odpowiednie miejsce na bazę badawczą, dzięki której naukowcy będą mieli potrzebny sprzęt pod ręką. Z zestawem 60124 Wulkan- baza badaczy wulkanów użyj koparki i pojazdu-wywrotki, aby umieszczać głazy w stelażu i rozłupywać. W ich środku są ukryte kryształy. Podleć dronem do wulkan...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594851
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Pomóż naukowcom i badaczom odkrywać nowe fakty o wulkanach! Wyszukaj odpowiednie miejsce na bazę badawczą, dzięki której naukowcy będą mieli potrzebny sprzęt pod ręką. Z zestawem 60124 Wulkan- baza badaczy wulkanów użyj koparki i pojazdu-wywrotki, aby umieszczać głazy w stelażu i rozłupywać. W ich środku są ukryte kryształy. Podleć dronem do wulkanu, aby zbadać go z góry. Nauka jest super. W zestawie znajdziesz 6 minifigurek: Pani naukowiec, Pan naukowiec w stroju odpornym na temperaturę, pracownica techniczna, pracownik techniczny i 2 miłośników wulkanów. Zestaw zawiera też mobilne centrum operacyjne, koparkę, pojazd-wywrotkę, drona, stelaż na głaz i wulkan z funkcją erupcji. Mobilne centrum operacyjne jest złożone z odłączanej ciężarówki z ruchomymi kołami, mogącej pomieścić głaz, oraz przyczepy o podnoszonej ścianie, w której znajduje się centrum operacyjne. Koparka zestawu ma młot na wysuwanym ramieniu. Pojazd-wywrotka ma ruchome koła i uchwyt, dron ma obrotowe śmigła. Użyj specjalnej dźwigni, aby uruchomić funkcję erupcji wulkanu.Ustawiaj głazy na stelażu i rozłupuj je za pomocą koparki, aby dostać się do ukrytych wewnątrz kryształów.
Dodatkowe akcesoria: 4 głazy, 4 kryształy, łopata, kilof, krótkofalówka, aparat fotograficzny, łom, wiertło i wykrywacz metalu, 3 kaski ochronne, czapeczka baseballowa, kapelusz miłośnika wulkanów i kask odporny na temperaturę.
Wymiary:
Wulkan ma ok. 13 cm wysokości, 17 cm szerokości i 17 cm głębokości.
Stelaż na głaz ma ok. 6 cm szerokości, 6 cm głębokości i 2 cm wysokości.
Mobilne centrum operacyjne ma ok. 12 cm wysokości, 31 cm długości i 7 cm szerokości.
Koparka ma ok. 14 cm wysokości, 17 cm długości i 10 cm szerokości.
Pojazd-wywrotka ma ok. 4 cm wysokości, 7 cm długości i 5 cm szerokości.
Dron ma ok. 6 cm długości, 10 cm szerokości i 2 cm wysokości.
Nowość w czerwcu 2016 r.
Klocki LEGO City 60124 Wulkan - baza badaczy wulkanów to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-12 lat.
W zestawie:
824 klocki
6 minifigurek
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii