LEGO NEXO Knights Technorycerz Generał Magmar 70338 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Technorycerz Generał Magmar 70338

Dodaj do listy życzeń

5702015594479

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Rozruszaj niepokonanego Generała Magmara i zmieć swoich wrogów!
Ten dowódca to naprawdę paskudny typek! Nawet Jestro musi się mieć na baczności, gdy niepokonany General Magmar wprawia w ruch swój ognisty oręż. Przywołaj moc wiru NEXO by w magiczny sposób wprawić wrogów w osłupienie! Miażdżące pieści generała mogą zadecydować o olsach bitwy! Podn...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594479
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Rozruszaj niepokonanego Generała Magmara i zmieć swoich wrogów!
Ten dowódca to naprawdę paskudny typek! Nawet Jestro musi się mieć na baczności, gdy niepokonany General Magmar wprawia w ruch swój ognisty oręż. Przywołaj moc wiru NEXO by w magiczny sposób wprawić wrogów w osłupienie! Miażdżące pieści generała mogą zadecydować o olsach bitwy! Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć przeciwników w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moceNEXO: Rozrywacz skał, Wir i Potęga.
W zestawie minifigurka niepokonanego Generała Magmara. Zestaw pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. Obróć pokrętło na plecach niepokonanego Generała Magmara i wpraw ostrza w ruch wirowy. W zestawie broń: miecz, 2 pomarańczowe, przezroczyste tarcze piły oraz 2 niebieskie, przezroczyste wirujące ostrza. Dostępne akcesoria to 2 potężne pięści, tarcza oraz stojakprezentacyjny.
Wysokość ok. 7 cm.
Nowość w czerwcu 2016 r.
Klocki LEGO Nexo Knights 70338 Technorycerz Generał Magmar to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
64 klocki
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii