LEGO NEXO Knights Technorycerz Lance 70337 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Technorycerz Lance 70337

Dodaj do listy życzeń

5702015594462

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Zobacz, jak niepokonany Lance odpala silniki odrzutowe i wzbija się w powietrze na skrzydłach!
Sławny, czarujący i energiczny — a teraz na dodatek szybki jak błyskawica. Ten rycerz w lśniącej zbroi ma skrzydła i przypinane silniki odrzutowe! Ktokolwiek zechce się z nim zmierzyć, będzie miał poważne kłopoty... Pokonaj wroga mocą NEXO Wzlot albo z...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594462
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Zobacz, jak niepokonany Lance odpala silniki odrzutowe i wzbija się w powietrze na skrzydłach!
Sławny, czarujący i energiczny — a teraz na dodatek szybki jak błyskawica. Ten rycerz w lśniącej zbroi ma skrzydła i przypinane silniki odrzutowe! Ktokolwiek zechce się z nim zmierzyć, będzie miał poważne kłopoty... Pokonaj wroga mocą NEXO Wzlot albo zafunduj mu kąpiel dzięki mocy Smok morski! Zwiększ swoje możliwości, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć lawowe potwory w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Wzlot, Szarża i Smok Morski.
W zestawie minifigurka niepokonanego Lance`a. Zestaw z niepokonanym Lance`em pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. Załóż silniki odrzutowe na skrzydła i ustaw pod optymalnym kątem do lotu. Zestaw zawiera broń: lancę turniejową i armatkę wodną na klocki a także dostępne akcesoria: 2 silniki odrzutowe oraz stojak prezentacyjny.
Wysokość ok. 6 cm.
Nowość w czerwcu 2016 r.
Klocki LEGO Nexo Knights 70337 Technorycerz Lance to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
75 klocków
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii