LEGO NEXO Knights Lavaria 70335 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Lavaria 70335

Dodaj do listy życzeń

5702015594448

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

A któż to przemyka od cienia do cienia? Ma skrzydła i przerażające pajęcze nogi... Ach, to Niepokonana Lavaria tropi ofiarę. Skocz na głowy swoich wrogów a potem oddaj salwę ognistych kul z kuszy na klocki. Niedobitki załatwisz, wysyłając do walki jadowite węże. Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikaln...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594448
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
A któż to przemyka od cienia do cienia? Ma skrzydła i przerażające pajęcze nogi... Ach, to Niepokonana Lavaria tropi ofiarę. Skocz na głowy swoich wrogów a potem oddaj salwę ognistych kul z kuszy na klocki. Niedobitki załatwisz, wysyłając do walki jadowite węże. Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć wrogów w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Żukowa bomba, Spalenie i Jadowite ukąszenie.
Zestaw z Niepokonaną Lavarią pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. W zestawie broń: strzelająca klockami kusza i 3 dodatkowe posiłki, a także kcesoria: 2 węże, pajęcze nogi, skrzydła, kaptur i stojak prezentacyjny. Wykorzystaj pajęcze odnóża, by niepostrzeżenie podkraść się do wrogów. W zestawie minifigurka Niepokonanej Lavarii- wysokość ok. 7 cm.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 3 mocy NEXO (Żukowa bomba, Spalenie i Jadowite ukąszenie), aby zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™! Zbierz wszystkie zestawy LEGO® NEXO KNIGHTS™ Ultimate, a potem połącz je w niesamowitą kolekcję najlepszego sprzętu bojowego.
Klocki lego Nexo Knights 70335 Lavaria to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
69 klocków
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii