LEGO NEXO Knights Technorycerz Robin 70333 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Technorycerz Robin 70333

Dodaj do listy życzeń

5702015594424

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Niepokonany Robin dopiero rozpoczął naukę w Królewskiej Akademii, a już zdeklasował wszystkich swoją robotyczną ultra zbroją! Chcesz być wyższy? Zmień potężne sprężynowe działko w nogi robota. wróg nie śpi! Zaatakuj ładunkami energii statycznej albo wystrzel kurze udka — tego na pewno się nie spodziewają! Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarc...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594424
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Niepokonany Robin dopiero rozpoczął naukę w Królewskiej Akademii, a już zdeklasował wszystkich swoją robotyczną ultra zbroją! Chcesz być wyższy? Zmień potężne sprężynowe działko w nogi robota. wróg nie śpi! Zaatakuj ładunkami energii statycznej albo wystrzel kurze udka — tego na pewno się nie spodziewają! Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć Jestro i złe lawowe potwory w darmowej aplikacji LEGO®NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Władca mechów, Moc kurczaka i Burzowy smok.
Zestaw z Niepokonanym Robinem pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. Zawiera broń: 2 sprężynowe działka z dodatkowym pociskiem oraz miecz, a także akcesoria: 2 kurze kości, 2 ładunki statycznej energii, skrzynkę z narzędziami, hełm i stojak prezentacyjny. Zmień sprężynowe działko ultra zbroi w mechaniczne nogi! W zestawie figurka Niepokonanego Robina- wysokość ok. 6 cm.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 3 mocy NEXO (Władca mechów, Moc kurczaka i Burzowy smok), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™! Zbierz wszystkie zestawy LEGO® NEXO KNIGHTS™ Ultimate, a potem połącz je w niesamowitą kolekcję najlepszego sprzętu bojowego.
Klocki LEGO Nexo Knights 70333 Technorycerz Robin to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
75 klocków
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii