LEGO NEXO Knights Technorycerz Macy 70331 Zobacz większe

LEGO NEXO Knights Technorycerz Macy 70331

Dodaj do listy życzeń

5702015594400

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Nowy

Siedzenie na tronie potrafi się znudzić. Czas na nieco prawdziwej akcji! Niepokonana Macy jest księżniczką, ale przy okazji doskonale włada futurystycznymi mocami NEXO. Odpal 6-strzałowe działko i spuść wrogom na głowy deszcz maczug! Później zakręć toporem feniksa i owiń przeciwników pnączami dżunglowego smoka, by wystrzelić ich za horyzont! Podnie...

Więcej szczegółów

ISBN 5702015594400
Wydawnictwo LEGO
Oprawa Pudełko
Siedzenie na tronie potrafi się znudzić. Czas na nieco prawdziwej akcji! Niepokonana Macy jest księżniczką, ale przy okazji doskonale włada futurystycznymi mocami NEXO. Odpal 6-strzałowe działko i spuść wrogom na głowy deszcz maczug! Później zakręć toporem feniksa i owiń przeciwników pnączami dżunglowego smoka, by wystrzelić ich za horyzont! Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć Jestro i złe lawowe potwory w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Deszcz maczug, Płomień feniksa i Dżunglowy smok.
Zestaw Niepokonanej Macy pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania. W zestawie broń: topór feniksa, maczuga oraz 6-strzałowe działko z 12 dodatkowymi pociskami. Dostępne także akcesoria: skrzynka na dodatkową amunicję, 2 pnącza, przyłbica, hełm oraz stojak reklamowy. Zakręć toporem feniksa lub użyj pnączy jako bata, by odpędzić przeciwników. W zestawie figurka Niepokonanej Macy- wysokość ok. 7 cm.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 3 mocy NEXO (Deszcz maczug, Płomień feniksa i Dżunglowy smok), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™! Zbierz wszystkie zestawy LEGO® NEXO KNIGHTS™ Ultimate, a potem połącz je w niesamowitą kolekcję najlepszego sprzętu bojowego.
Klocki LEGO Nexo Knights 70331 Technorycerz Macy to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.
W zestawie:
101 klocków
1 minifigurka
instrukcja

30 Innych produktów w tej samej kategorii